קורס באינטרנט ללא תשלום של 'האמת על סמים'

הסדרה הזאת של הקורסים האינטראקטיביים של 'האמת על סמים' תוכננה כדי שתוכל ללמוד את האמת על סמים בקצב שלך. גלה מהם סמים, ממה הם עשויים, ההשפעות שלהם לטווח קצר וארוך, וצפה בסיפורים אמיתיים של אנשים אמיתיים על כל אחד מהסמים הפופולאריים שנמצאים בשימוש. כדי להתחיל, בחר אחד מהקורסים מהרשימה בהמשך.

האמת על סמים

דרך הקורס האינטראקטיבי הזה אתה תלמד את הסיבה לכך שאנשים לוקחים סמים מלכתחילה. אתה גם תגלה עובדות בסיסיות על הסמים הנפוצים ביותר. ואתה תשמע זאת מאנשים ששרדו התמכרות לסמים ומספרים את סיפוריהם האישיים. חנך את עצמך. למד את האמת על סמים.

מתחיל
‏54 דקה
‏5 שיעורים

האמת על תרופות מרשם

דרך הקורס האינטראקטיבי הזה אתה תלמד את האמת על שימוש לרעה בתרופות מרשם. אתה תשמע את זה ממכורים לשעבר שיודעים את התוצאות ומספרים על התנסות אמיתית ממקור ראשון בסכנות של תרופות מרשם.

מתחיל
‏58 דקה
‏5 שיעורים

האמת על ריטלין

דרך הקורס האינטראקטיבי הזה אתה תלמד את האמת על שימוש לרעה בריטלין. אתה תלמד איך מתחיל שימוש לרעה בריטלין והתוצאות משימוש לרעה בתרופות מרשם. אנשים שהשתמשו בריטלין מספרים את האמת העירומה לגבי מה שקרה להם.

מתחיל
‏49 דקה
‏5 שיעורים

האמת על משככי כאבים

דרך הקורס האינטראקטיבי הזה אתה תלמד את האמת על משככי כאבים. אתה תשמע את האמת העירומה ממכורים לשעבר שיודעים מניסיון אישי עד כמה קל להתמכר למשככי כאבים.

מתחיל
‏38 דקה
‏5 שיעורים

האמת על הרואין

דרך הקורס האינטראקטיבי הזה אתה תלמד את האמת על הרואין. אתה תשמע מכורים שמספרים על איך הם התמכרו ואיך ההתמכרות שלהם להרואין הפכה לאובססיה.

מתחיל
‏48 דקה
‏5 שיעורים

האמת על מריחואנה

דרך הקורס האינטראקטיבי הזה אתה תלמד את האמת על מריחואנה, המיתוסים שקשורים אליה ומדוע משתמשים רבים לשעבר מאמינים שהשימוש במריחואנה לעתים קרובות מוביל לסמים אפילו יותר מזיקים.

מתחיל
‏53 דקה
‏5 שיעורים

האמת על סמים סינתטיים

בקורס האינטראקטיבי הזה אתה תלמד את האמת על סמים סינתטיים ומדוע – ולא משנה מה אנשים אומרים לך – הם לא טבעיים, בטוחים או חוקיים. אתה תשמע על כך ממשתמשים לשעבר בסמים שהתנסו בתוצאות השליליות של סמים סינתטיים.

מתחיל
‏47 דקה
‏5 שיעורים

האמת על אלכוהול

דרך הקורס האינטראקטיבי הזה אתה תלמד את האמת על אלכוהול. קבל את האמת העירומה על אלכוהול בצורותיו הרבות מאנשים שהצליחו לנצח את ההתמכרות.

מתחיל
‏41 דקה
‏5 שיעורים

האמת על ממסים נדיפים

דרך הקורס האינטראקטיבי הזה אתה תלמד את האמת על ממסים נדיפים. אתה תגלה איך שאיפה של כימיקלים שנמצאים בשימוש יומיומי יכולה לגרום להשפעות מסוכנות וקטלניות. ואתה תשמע זאת מאנשים ששדרו התמכרות לממסים נדיפים.

מתחיל
‏46 דקה
‏5 שיעורים

האמת על אקסטזי

דרך הקורס האינטראקטיבי הזה אתה תלמד את האמת על אקסטזי. אתה תקבל את העובדות האמיתיות על סם המעצבים הזה מאנשים שהשתמשו בו.

מתחיל
‏44 דקה
‏5 שיעורים

האמת על אל-אס-די

דרך הקורס האינטראקטיבי הזה אתה תלמד את האמת על אל-אס-די. אנשים שהשתמשו באל-אס-די מספרים את הכול – מההיסטוריה שלו ועד לשמות הרחוב שלו, ההשפעות הלא צפויות שלו והסיכונים.

מתחיל
‏45 דקה
‏5 שיעורים

האמת על קוקאין

דרך הקורס האינטראקטיבי הזה אתה תלמד את האמת על קוקאין. מה זה, ממה הוא עשוי ולמה הוא כל-כך ממכר. מכורים לשעבר לקוקאין מספרים את האמת העירומה על הבעיות שהם נתקלו בהן בגלל השימוש בקוקאין.

מתחיל
‏49 דקה
‏5 שיעורים

האמת על קראק

דרך הקורס האינטראקטיבי הזה אתה תלמד את האמת על קראק קוקאין. אתה תשמע את זה מפיהם של משתמשי קראק לשעבר שמספרים על איך הם התמכרו ומה זה עשה לחייהם.

מתחיל
‏45 דקה
‏5 שיעורים

האמת על קריסטל מת'

דרך הקורס האינטראקטיבי הזה אתה תלמד את האמת על קריסטל מת'. משתמשים לשעבר יספרו לך מאילו כימיקלים הוא מיוצר ומה הם עברו כדי לתמוך בהתמכרות שלהם למת'.

מתחיל
‏48 דקה
‏5 שיעורים