בוועידות ברחבי העולם, חברים של 'הארגון לעולם ללא סמים' נפגשים עם מומחים אחרים למניעת השימוש בסמים וחולקים משאבים שהם יכולים להשתמש בהם באופן מיידי בתוכניות שלהם.

מומחים למניעת סמים

הגע לילדים לפני סוחרי הסמים

אם אתה מומחה, זה אומר שאתה מסור לנושא מסויים. מכיוון שאתה מומחה למניעת סמים, ישנה משמעות נוספת לכך – אכפת לך.

אף אחד לא יכול להכחיש שתוכניות יעילות לחינוך ולמניעת סמים לא רק מצילות חיים, הן גם מפחיתות את ההפרעות החברתיות הקשורות להתמכרות לסמים ויוצרות קהילות בטוחות יותר.

כאן אנחנו יכולים לעזור לך.

עם ניסיון עבודה עם בני נוער, הורים ומומחים אחרים למניעת סמים שמשתרע על למעלה מעשרים שנה, התוכנית שלנו מספקת מידע עובדתי וסיפורי חיים אמיתיים שמגיעים לאנשים צעירים וגורמים להם למעשה לשנות את דעתם בקשר לשימוש בסמים.

החלק העיקרי של התוכנית החינוכית של הארגון מורכב מסרט תיעודי באורך של שעה ו-42 דקות, 'האמת על סמים: אנשים אמיתיים – סיפורים אמיתיים'. ביחד עם תשדירי השירות שלנו עטורי הפרסים וסידרת חוברות 'האמת על סמים', תוכנית זאת מגיעה לילדים שלאחר מכן מחליטים בעצמם להתרחק מסמים.

הנה מה שהיה למומחים אחרים למניעת סמים לומר על התוכנית שלנו:

"[התוכנית] יעילה מאוד במניעה ומודעות. היא עודדה שיחות בין בני נוער וחבריהם ובין בני נוער והוריהם, בני נוער אחרים הפנו את חבריהם להשתתף בתוכנית".
ס. ט., מתאם שירותים לילדים ונוער, קנדה

"המשאבים שמסופקים על-ידי הארגון 'לעולם ללא סמים' עזרו לסוכנות שלנו להעלות מודעות בקהילה בנוגע לסכנות, סיכוני בריאות ותוצאות הנגרמים עקב שימוש בסמים והתמכרות. התלמידים וסגל ההוראה התרשמו מאוד מהאיכות, המקצוענות והתוכן של הסרטים ותוכנית הלימודים. המידע התקבל בצורה טובה מאוד אצל בני הנוער המשתתפים, בעיקר בגלל שהם יכולים להבין את הנושאים הנידונים בסרטים ובתשדירי השירות".
ג'. פ., מפקח על תוכנית מניעה, ניו-ג'רסי

השג את אותן התוצאות עם מצגות החינוך על סמים!

הזמן בחינם את ערכת המידע האמת על סמים ואת החבילה למחנך של האמת על סמים >>