כלים יעילים לחינוך על סמים לכל המורים והמחנכים

ערכת הלימוד של 'האמת על סמים'

החבילה למחנך של 'האמת על סמים' מכילה כלים שימושיים כדי לחנך אנשים צעירים על התמכרות לחומרים מזיקים.

אף אחד אינו מטיל ספק בחומרתה של בעיית הסמים ובהשפעתה ההרסנית על הנוער. ירידה בציונים ואף גרוע מכך, סמים פוגעים בבריאות והורסים את חיי הצעירים.

הפתרון הטוב ביותר הוא להגיע לצעירים עם חינוך אפקטיבי נגד סמים המבוסס על עובדות – לפני שהם יתחילו להתנסות בסמים. הרבה פחות סביר שבני-נוער וצעירים אשר יודעים את האמת על סמים יתחילו להשתמש בהם.

החלק העיקרי של התוכנית החינוכית של הארגון מורכב מסרט תיעודי באורך של שעה ו-42 דקות, האמת על סמים: אנשים אמיתיים, סיפורים אמיתיים.

לסרט התיעודי מצורפים 13 חוברות וגם תשדירי שירות עטורי פרסים. יותר מ-55 מיליון חוברות חינוכיות חולקו ביותר מ-60 מדינות ו-20 שפות שונות.

החבילה למחנך של 'האמת על סמים' זו ממלאת את הצורך ההולך וגובר בכלים מעשיים כדי לעזור למורה, למדריך או למנהל לתקשר את האמת על סמים במהירות ובאפקטיביות. היא מספקת שיעורים, מטלות ופעילויות כיתתיות אשר יעודדו את השתתפות התלמידים וירתקו את תשומת הלב של הצעירים. התלמידים יקראו את החומר ברצון, ייצפו בו והכי חשוב ישתמשו בו כדי לקבל החלטות נכונות לגבי שימוש בסמים.

כמעט שלא קיים מורה או הורה שלא שאל: מה אני יכול לעשות כדי לדאוג לכך שילדים לא ייקחו סמים? החבילה למחנך של האמת על סמים זו עוזרת לענות על שאלה זאת לרווחתם המירבית של התלמידים והצעירים בימינו.