כדי לתקשר באופן אפקטיבי אל הילד שמתפתה לנסות סמים, אנו מציעים מידע כדי לעזור להורים ללמוד מספיק על סמים כדי לעזור לילד לעשות את הבחירות הנכונות. החומרים של 'האמת על סמים' מאפשרים להורים לתת לילדיהם מידע עובדתי על סמים והשפעותיהם המזיקות.

הורים

איך אתה יכול לדבר עם ילדייך על שימוש בסמים בלי להשתמש בטקטיקות הפחדה או להרגיש כמו "מטיף"?

אין דבר חשוב יותר לך כהורה מרווחתו של ילדך. מתוך הידיעה על היקף בעיית הסמים בחברה שלנו, באופן טבעי תרצה להגן על ילדיך מההרס שסמים יכולים לגרום להם מבחינה גופנית, מנטלית ורגשית. אבל כשאתה מדבר איתם על סמים, איך אתה יודע שהם אפילו מקשיבים?

תן להם את 'האמת על סמים' והם יקשיבו. נמצא באופן חד-משמעי שכשאנשים מקבלים את העובדות על סמים וההשפעות המזיקות שלהם, הם מחליטים בעצמם לא לקחת אותם. אז, איך אתה מחנך אותם לפני שסוחר סמים מגיע אליהם?

זה המקום בו אנחנו יכולים לעזור.

התוכנית שלנו מספקת מידע עובדתי וסיפורי חיים אמיתיים שחודרים לאנשים צעירים וגורמים להם למעשה לשנות את עמדתם לגבי שימוש בסמים.

תשדירי השירות עטורי הפרסים שלנו, סדרת חוברות 'האמת על סמים' שלנו והסרט התיעודי שלנו ידברו עבורך. הילד שלך ישים לב לעובדות בתשדירי השירות ובחוברות, מכיוון שרוב תכולת החוברות היא תיאור ממקור ראשון של סיפורי חיים אמיתיים של משתמשים לשעבר ששרדו את גיהנום ההתמכרות.

המידע בחומרים בחינם אלה יכול להציל את חיי ילדך או את חייו של מישהו שאתה מכיר. הזמן אותם עכשיו כדי להגן על הילד שלך ולעזור לבנות עולם ללא סמים.

יידע מורים, יועצי נוער, אנשי מקצוע בתחום הבריאות ואנשי אכיפת החוק על אתר זה ועל חומרים אלה.

למד על ערכת המידע בחינם שלנו >>