האמת על סמים
האמת על מריחואנה
האמת על סמים סינתטיים
האמת על אלכוהול
האמת על אקסטזי
האמת על קוקאין
האמת על קראק
האמת על קריסטל מט'
האמת על חומרים נדיפים
האמת על הרואין
האמת על אל-אס-די
האמת על שימוש יתר בריטלין
האמת על משככי כאבים
האמת על תרופות מרשם

 

העובדות

'האמת על סמים' היא סדרה של שלוש-עשרה חוברות מאויירות שמכילות מידע עובדתי לגבי סמי הרחוב הנפוצים.

האתר הזה מכיל את הטקסט המלא של החוברות האלה, שנכתבו במיוחד לילדים ונערים, אבל הן מכילות עובדות שגם אנשים מבוגרים צריכים לדעת.

החוברות כתובות בשפה פשוטה, קלות להבנה, והן זמינות ב-22 שפות. המידע שנמצא בהן מסביר את ההשפעות הגופניות והנפשיות שיש לסמים על אדם. הן מכילות סיפורים של אנשים שהשתמשו בסמים והתמכרו להם.

אם מישהו מנסה למכור לך סם, או אם אתה שוקל להשתמש בסם או שאתה כבר משתמש בסם, או אם אתה מכיר מישהו שמשתמש בסמים, בדוק את האתר הזה כדי שיהיה לך את מלוא המידע שאתה צריך כדי להחליט בצורה מושכלת.

החלק הראשון, שנקרא 'האמת על סמים', נותן סקירה עובדתית ומתומצתת על מה הם בדיוק סמים, איך הם עובדים ומה הם עושים. הוא מפרט את השמות של הסמים האלה ברחוב, כמו גם את ההשפעות לטווח קצר ולטווח ארוך של רוב הסמים הנפוצים. מומלץ לחלק את החוברת לציבור בכל קהילה ולתת אותה לחברים, למשפחה ולאנשים אחרים.

לכל סם יש את החלק שלו באתר, עם הרבה עובדות וסיפורים של אנשים שהשתמשו בו. אתה יכול לבחור את הסם שאתה רוצה לקרוא עליו.

החוברות והאתר הזה הם משאבים לשימוש של כל אחד – ילדים, הורים, מורים, יועצים, אנשי אכיפת חוק, אנשים שעובדים עם נערים, מומחים העוסקים במניעת השימוש בסמים ובגמילה מהם, ואנשי מקצוע בתחום הבריאות.

כדי לקרוא את החוברות, פשוט הקלק על אחת מהתמונות של החוברות למעלה.

שלוש-עשרה החוברות גם מחולקות בחינם ואפשר להזמין אותן כחבילה, וגם אפשר להזמין כל אחת מהן בנפרד בכל כמות. הקלק כאן כדי לבקש את החוברות 'האמת על סמים'.