החלוקה של החוברות 'האמת על סמים' מקבלת תמיכה מסוכנויות אכיפת החוק ברחבי העולם, כשרבים מהם חוברים ל-'ארגון לעולם ללא סמים' באירועים מקומיים, פעילויות ותוכניות חינוכיות.

נציג רשויות אכיפת החוק

כנציג רשויות אכיפת החוק אתה מבין טוב יותר מרוב האנשים בחברתנו את הקשר ההדדי בין שימוש בסמים לפשע. אבל איך אתה מונע מאנשים, בעיקר אנשים צעירים, מלהשתמש בסמים מההתחלה?

זה המקום בו אנחנו יכולים לעזור.

הארגון ללא כוונת רווח שלנו יחמש אותך בתוכנית מדוייקת שתחנך אותם לגבי מה הן ההשפעות המזיקות של סמים לפני שהם מתחילים. בלי הגזמה, בלי טקטיקות של הפחדה, בלי הטפות- רק מידע עובדתי כדי לאפשר להם לעשות החלטות נכונות בנוגע לסמים.

התוכנית שלנו משיגה תוצאות. היא מבוססת על למעלה מ-20 שנות נסיון של עבודה עם פקידי אכיפת חוק אחרים, מומחי חינוך על סמים, הורים ובני נוער.

בעזרת תשדירי השירות עטורי הפרסים שלנו ושנים של תוצאות מוכחות מהחוברות של 'האמת על סמים' – עמוד התווך של מאמצינו למניעת סמים – אנחנו נותנים לילדים דיבור ישיר על סמים כדי שהם יוכלו להחליט להתרחק מסמים בעצמם.

הנה מה שלנציגים אחרים של רשויות אכיפת החוק היה לומר על תוכניתנו:

"ערכת 'האמת על סמים' היתה מדהימה. החוברות הופצו בכל חמישים בתי-הספר באיזור. ה-DVD הוצג בכיתות ו' עד לכיתות י"ב ועורר תגובות חיוביות מאוד. המורים אהבו את השיחות שה-DVD הצית. לא זכורה לי מצגת שמיקדה כל-כך את תשומת ליבם של תלמידים. אני חושב שהיא סיפקה להם ידע וגם נכנסה להם טוב לראש. אם אתם יכולים לשלוח לי DVD שני, אני יכול לתת אותו לעמית שלי בצפון העיר כדי שיוכל להפיץ אותו. זה מאוד, מאוד אינפורמטיבי ומשפיע".
ב. ל., שריף/מפקד משטרה, קנדה

"הסרטים היו תוספת רבת ערך לשיעורים על סמים. התלמידים מבינים עכשיו איך סמים יכולים להרוס חיים של אנשים מרקע דומה לשלהם. מצאתי שהסיפורים של האנשים המודגשים בסרטים היו יותר אמינים מהסיפורים שלי על אנשים שחייהם נהרסו על-ידי סמים או עד כמה חולה אדם יכול להיעשות לאחר שימוש בסמים. אחרי השיעור הראשון שהשתמשתי בו בסרטים שאלתי את התלמידים אם הם מעדיפים הרצאה או את הסרטים... הם היו מאוד נרגשים לשמוע שהם יצפו בסרטים דומים במהלך השיעורים על סמים".
ס. פ., סגן שריף/שוטר, ניו-ג'רסי

הנה מה שאתה יכול לעשות:

  1. לחץ כאן כדי להזמין בחינם 'ערכת מידע של האמת על סמים'.

  2. צפה ב-DVD – 'יוצרים עולם נקי מסמים'.

  3. קרא את החוברות הלימודיות שלנו על סמים

  4. הבא את התוכנית ליישום בבתי-הספר ובשירותי מניעת הסמים בקהילתך בכך שתעקוב אחר צעדים פשוטים ב'מדריך הפעילויות' הכלול בערכה.

  5. הצל חיים.

הזמן עותק חינם של 'ערכת המידע של האמת על סמים' עכשיו >>