החבילה למחנך של האמת על סמים ניתנת להשגה בחינם למורים, לראשי קבוצות נוער, לאנשי מינהל בתי-הספר, לחונכים, ליועצים, לשוטרים, ולפקידים רשמיים בבתי המשפט – לכל מי שנושא במשרה העוסקת בחינוך בני-נוער בנושא התמכרות לסמים. הזמן את חבילת המידע
בחינם

פרטים על החבילה למחנך של האמת על סמים

החבילה למחנך של האמת על סמים ניתנת להשגה בחינם למורים,
לראשי קבוצות נוער, לאנשי מינהל בתי-הספר, לחונכים, ליועצים, לשוטרים,
ולפקידים רשמיים בבתי המשפט – לכל מי שנושא במשרה העוסקת בחינוך
בני-נוער בנושא התמכרות לסמים.

הזמן עכשיו! >>

המדריך למחנך של 'האמת על סמים'
הסרט התיעודי החדש 'האמת על סמים'
סדרת 'האמת על סמים'
אחד-עשר פוסטרים (אחד עבור כל סם ממכר)הערכה כוללת את:

המדריך למחנך של 'האמת על סמים' שמכיל מערכי שיעור מלאים והוראות ללימוד האמת על אחד-עשר סמים שונים. מערכי שיעור אלה יעודדו אותך ואת תלמידיך להשתתף ולגלות את האמת על סמים.

הסרט התיעודי 'האמת על סמים' הוא סרט חינוכי רב-עוצמה, ללא מחסומים אשר סוקר כל אחד מהסמים הממכרים הנפוצים ביותר. דיבור בגובה העיניים הוא סימן ההיכר של התוכנית הזאת שבה מסופרים ממקור ראשון סיפוריהם האישיים של אלו אשר שרדו את גיהנום ההתמכרות.

ה-DVD גם מכיל את תשדירי השירות עטורי הפרסים, כשכל אחד מהם מתמקד בכך ששימוש בסמים, אפילו מזדמן, יכול להוביל לנזק בלתי הפיך.

לחץ כאן כדי לצפות ב-DVD און-ליין >>

עשרים-וארבע חבילות של שלוש-עשרה החוברות מסדרת 'האמת על סמים' שמלאות בעובדות – מידע פשוט אך עוצמתי על סמים. החוברת הראשונה בסדרה היא 'האמת על סמים', שמתארת איך סמים פועלים ואת ההשפעות המנטליות והגופניות שלהם. כל אחת משתיים-עשרה החוברות האחרות בסדרה מתמקדת באחד מהסמים הממכרים השכיחים ביותר, חושפת את המיתוסים בכך שהיא מגלה את האמת על ההשפעות לטווח קצר ולטווח ארוך של הסם.

לחץ כאן כדי לצפות בחוברות און-ליין >>

אחד-עשר פוסטרים, כל אחד לכל סם פופולארי, מצורפים לשימוש ביחד עם השיעורים. הם מיועדים לתצוגה בכיתות או באיזורים הציבוריים בבית-הספר כדי לחזק את המסרים ואת גילוי האמת על סמים.

יש המון דיבורים על סמים ברחובות, בבתי-הספר, באינטרנט ובטלוויזיה. חלקם נכונים, חלקם לא. הרבה ממה שהתלמידים שלך שומעים על סמים באים מאלו המוכרים אותם. סוחרי סמים שחזרו למוטב התוודו שהם היו אומרים כל דבר כדי לגרום לאחרים לקנות סמים. אל תיתן שישטו בנוער ובמבוגרים שלנו – הזמן עכשיו את 'ערכת הלימוד של האמת על סמים'.

אם אתה לא איש חינוך, לחץ כאן כדי לבקש את ערכת המידע שלנו של האמת על סמים.
אם כבר השתמשת בערכה, לחץ כאן כדי לבקש את העותק המשלים של ה-DVD התיעודי 'האמת על סמים: אנשים אמיתיים, סיפורים אמיתיים'.


אם אתה מחנך, לחץ כאן כדי להזמין את החבילה למחנך של 'האמת על סמים'.