הצל חיים באמצעות
חינוך יעיל בנושא סמים

בגלל שהשימוש באלכוהול ובסמים לא רק נמצא בעלייה, אלא גם מגיע לאנשים צעירים יותר ויותר בכל שנה, השליחות של 'המוסד לעולם נקי מסמים' להגנה על חיים צעירים מהשפעות ההרס של סמים היא מאמץ עולמי מסביב לשעון.

'המוסד לעולם נקי מסמים' הוא תאגיד ציבורי ללא מטרת רווח שמאורגן ומופעל למטרות צדקה בלבד. הוא ממומן באמצעות מענקים ותרומות ציבוריות מיחידים ומארגונים שחולקים ברצון לעזור לאנשים לנהל חיים חופשיים משימוש בסמים.

בעזרת התמיכה הנדיבה שלך ב-'מוסד לעולם נקי מסמים' אנחנו יכולים להפיק את חומרי ההסברה ואת התוכניות האפקטיביות שלנו למניעת סמים ולתת אותם ללא תשלום לבתי-ספר, ארגוני נוער וקבוצות אחרות העובדות למען הנוער ויחידים.

במה תומכות תרומות החברות שלך:

  • מסעי פרסום נרחבים באמצעי התקשורת: כולל שידור תשדירי השירות שלנו "הם אמרו, הם שיקרו", כמו גם נוכחות מתמדת של פרסומים מודפסים ופרסומים באינטרנט ותשדירי שירות שמגיעים לאנשי חינוך ולאנשים אחרים שחולקים איתנו את הדאגה בנוגע להשפעות של סמים על יחידים ועל קהילות שלמות.
  • מידע לציבור שמתעדכן כל הזמן ותוכן עכשווי למניעת סמים – במגוון אמצעי תקשורת – שמעודכנים בהתאם למגמות שימוש בסמים ובאלכוהול, וחשוב מכול, מספקים תובנות ופתרונות כדי להפוך את המגמות האלה.
  • אספקת החומרים החינוכיים שלנו של 'האמת על סמים' ללא תשלום לאנשי חינוך שמלמדים צעירים את האמת על סמים.

הפוך לחבר:

חברות בסיסית 40$

חברות של 40$ מסייעת לנו להמשיך בעבודתנו כדי להפוך את העולם לנקי מסמים.

חברות שנתית של תומך 300$

החברים מקבלים כרטיס חברות, מכתב ותעודה שמתאימה למסגור, פרסומים ועדכונים קבועים בדואר האלקטרוני על פעילויות הקבוצה.

חברות שנתית של תאגיד 500$

החברים מקבלים כרטיס חברות, מכתב ותעודה שמתאימה למסגור, אשר מראים את מסירותו של הארגון שלך לחינוך בנושא סמים. חברים בעלי חברות תאגיד מעודכנים באופן קבוע באמצעות הדואר האלקטרוני לגבי פעילויות הקבוצה ודו"חות מיוחדים.

מתן חסות על-ידי תאגיד

על מנת לסייע בהבאת 'האמת על סמים' לכל אדם, בית-ספר וקהילה, 'המוסד לעולם נקי מסמים' מקיים סדרת אירועים להעלאת המודעות בקנה מידה נרחב. הם כוללים:

  • אירועים שמגבירים את מודעות הציבור הרחב לשימוש בסמים ואלכוהול
  • קמפיינים ופרוייקטים שמביאים את השליחות והמסר של 'האמת על סמים' לאיזורים אסטרטגיים
  • קידום 'האמת על סמים' באמצעות סרטוני וידיאו ותשדירי שירות לציבור בטלוויזיה, ועוד

תאגידים שמעוניינים לתמוך במטרה של חינוך למניעת סמים כחלק ממחויבותם לשרת את הקהילה יכולים להגיש בקשה למתן חסות למיזמים כאלה. כדי להגיש בקשה להיות תאגיד נותן חסות, צור קשר עם:
דירקטור הקשרים עם תאגידים
info@drugfreeworld.org

התחייבויות

כל אחד שרוצה להמשיך לתמוך ב-'מוסד לעולם נקי מסמים' על בסיס קבוע יכול לעשות התחייבות חודשית.

תרומות

תרום תרומה בכל סכום שהוא.

למידע נוסף על כיצד אתה יכול לעזור, צור איתנו קשר כאן.

לא משנה מהי תרומתך – והאמן לנו, אנחנו מעריכים כל תרומה ומוציאים אותה בצורה ראויה – היא עוזרת לתת כוח לאנשים בכל הגילאים באמצעות העובדות להן הם זקוקים כדי לחיות חיים בריאים ללא סמים.