האמת על אידוי

האידוי הפך לפופולארי ומושך אנשים שמעדיפים אותו בגלל שהוא ללא עשן, מכיל טעמים שונים ומגיע בצבעים שונים, אבל הוא מגיע עם חבילת בעיות משלו.

אידוי הוא אלטרנטיבה פופולארית לעישון, אבל זה לא הופך את זה למסוכן פחות.

אידוי – השאיפה של תרסיס באמצעות מכשירים – מיועד לפתור בעיות ישנות, אבל יוצר בעיות חדשות. התרסיס מכיל חלקיקים שיש בהם רמות משתנות של כימיקלים רעילים. האידוי זכה לפופולאריות ב-2007, ועכשיו יש סיגריות אלקטרוניות שדומות לסיגריות מטבק, עטי אידוי שדומים לעטי כתיבה ומכשירי אידוי מתקדמים שנקראים "Vape Mods".

עם זאת, ישנן בעיות שהולכות ומחמירות, כולל מרכיבים רעילים שקשורים לסרטן, למחלות נשימה ולב, יובש בפה וסחרחורות. העובדה שלא יוצא מהם עשן סיגריות או מריחואנה יוצר את הרושם השקרי שזה בריא יותר. ראיות מראות שהחוסר הזה בעשן מעודד צעירים לאדות ולעשן. למעשה, בקרב בני נוער, סיגריות אלקטרוניות פופולאריות יותר מעישון. קצין הרפואה הראשי של ארה"ב דיווח שהשימוש בסיגריות אלקטרוניות בקרב תלמידי תיכון עלה ב-900 אחוז, ו-40 אחוזים מהמשתמשים בסיגריות אלקטרוניות מעולם לא עישנו טבק רגיל.

משתמשים באידוי כדי לצרוך ניקוטין במקום דרך סיגריות ולצרוך THC במקום לעשן מריחואנה. הניקוטין ממכר, מעלה את לחץ הדם וגורם לקפיצות באדרנלין, וכך מגביר את קצב דפיקות הלב ואת הסבירות של התקף לב. סיגריות אלקטרוניות רבות מכילות רמות גבוהות יותר של ניקוטין ו-THC מאשר אמצעי העישון המקבילים להן. THC הוא החומר שנותן למריחואנה את רוב ההשפעות משנות המחשבה. אידוי THC גורם גם לשאיפה של שאריות חומרים ממסים שקיימות בשמן הקנאביס ולעלייה בשימוש עקב קלות האידוי והעובדה שאין כמעט עשן.


אנחנו באמת רוצים לשמוע ממך

חומרי 'האמת על סמים' נמצאים בשימוש על-ידי ארגונים וממשלות ברחבי העולם, ומשתלבים בצורה מושלמת בתחומי שימוש שונים ומגוונים. להלן כמה דוגמאות:

נשיא, אגודת חינוך לבטיחות בנהיגה ובתעבורה בדרום-קרוליינה

היתה לי האפשרות לחלוק את חומרי 'האמת על סמים' במהלך לימודי הנהיגה שאני מעביר והם יצרו שינוי אצל אנשים צעירים רבים שחשבו על סמים.

מנהל כללי, תוכניות מניעה, התפתחות אינטגרלית במשפחה, באחה קליפורניה סור

העברת התוכנית 'האמת על סמים' הביאה תועלת עצומה לעבודה היומיומית שלנו בבתי-ספר יסודיים. אנחנו עובדים במסירות עם ילדים לפני גיל ההתבגרות כדי שהם ילמדו את התוצאות של כניסה לעולם הסמים. יש עכשיו 30 אחוזים פחות משתמשים בפעם הראשונה כי הצעירים עכשיו מודעים לטבע האמיתי של סמים, ומחליטים לא לקחת אותם.

מנהל, אואזיס – מרכז לתמיכה באנשים מכורים, יוון

החוברות שלכם יוצאות מן הכלל מכל הבחינות. הן מספקות לקורא תדרוך ממוקד מלא על כל סם ומכילות סיפורים חיוניים של אנשים שהשתמשו בסמים האלה, כשהם מתארים את החוויות שלהם ואת ההשפעות על משפחותיהם. החוברות אסתטיות, חיות ומקיפות. אפילו הצורה, האיכות והגודל של החוברות הם מאוד מעשיים.

מפקד משטרה, המשטרה האזרחית של ריו דה ז'נרו, ברזיל

אנחנו מצטרפים לשותפות כדי ליידע ולחנך אנשים צעירים על סמים כדי לתת לחברה את האמצעים לשגשג. ביחד, אנחנו נתרום למוטו, "הכלי הכי אפקטיבי נגד סמים הוא חינוך".


עובדות

למען עולם נקי מסמים

אנחנו מגיעים לאנשים ברחבי העולם עם המסר של חיים נקיים מסמים. הנה הסטטיסטיקות.

67,871

הזמנות

של חומרי 'האמת על סמים׳ בשנה האחרונה בלבד

191

מדינות וטריטוריות

שמשתמשים בהן בחומרי 'עולם נקי מסמים'

15

מיליון

חוברות 'האמת על סמים' חולקו השנה

20

מיליון

מבקרים באתר DrugFreeWorld.org בתקופה של שנה אחת

8,360

אירועים

התקיימו ברחבי העולם השנה כדי ללמד את הציבור את האמת על סמים


להציל את חייהם של בני הנוער

תמוך ב-'מוסד לעולם נקי מסמים', ועזור להגן על חייהם של צעירים מההשפעות ההרסניות של סמים. התרומות שלך מאפשרות לנו לתת את החומרים החינוכיים שלנו ללא תשלום לבתי-ספר, לארגוני נוער ולקבוצות ואנשים אחרים. התמיכה שלך עוזרת להביא לאנשים את העובדות הנחוצות להם כדי לחיות חיים בריאים ונקיים מסמים.