3.12 קרא את החוברת

קרא: האמת על סמים

האמת על סמים

התשובה האמיתית היא לגלות את העובדות ולא לקחת סמים מלכתחילה.

מספר הסמים הזמינים ממשיך לגדול. בגלל שאין פיקוח רשמי על הייצור של סמי רחוב, מאוד קשה לדעת מה הם מכילים, עד כמה הם רעילים ואילו השפעות יכולות להיות להם על הגוף.

סמים הם במהותם רעלים. בנוסף להשפעות הגופניות שלהם לסמים רבים יש חיסרון נוסף: הם משפיעים ישירות על המיינד. הם יכולים לעוות את הקליטה החושית של המשתמש לגבי מה שקורה סביבו. כתוצאה מכך, פעולותיו של האדם עלולות להיות מוזרות, לא הגיוניות, לא הולמות ואפילו הרסניות.

סמים חוסמים את כל התחושות, הרצויות והלא רצויות. לכן, בעוד שהם עוזרים להקל על הכאב בטווח הקצר, הם גם מוחקים את היכולת והערנות ומערפלים את החשיבה.

תרופות הן סמים שמיועדים להאיץ, להאט או לשנות משהו לגבי הדרך שבה גופך פועל, בניסיון לגרום לו לפעול טוב יותר. לפעמים תרופות נחוצות אבל הן עדיין סמים: הן פועלות כממריצים או כמדכאים, וכמות גדולה מדי מהן יכולה להרוג אותך. לכן אם אתה לא משתמש בתרופות כפי שאתה אמור להשתמש בהן, הן יכולות להיות מסוכנות כמו סמים לא חוקיים.

למה אנשים משתמשים בסמים?

אנשים לוקחים סמים בגלל שהם רוצים לשנות משהו בחיים שלהם.

הנה כמה מהסיבות שצעירים נתנו לשימוש בסמים:

  • כדי להשתלב
  • כדי לברוח או להירגע
  • כדי להפיג שעמום
  • כדי להיראות בוגרים
  • כדי למרוד
  • כדי להתנסות

הם חושבים שסמים הם הפתרון. אך לבסוף, הסמים הופכים לבעיה.

עד כמה שזה יכול להיות קשה לאדם להתמודד עם הבעיות שלו, ההשלכות של שימוש בסמים הן תמיד גרועות יותר מהבעיה שהאדם מנסה לפתור בעזרתם. התשובה האמיתית היא לגלות את העובדות ולא לקחת סמים מלכתחילה.

ודא שלאחרים יש את העובדות

הדפים האלה באתר drugfreeworld.org מבוססים על סדרת פרסומים המתארים את העובדות לגבי מריחואנה, אלכוהול, סמים סינתטיים, אקסטזי, קוקאין, קראק קוקאין, קריסטל מת', מתאמפטמינים, חומרים נדיפים, הרואין, אל-אס-די, תרופות מרשם, משככי כאבים וריטלין. כשיש לך את העובדות, אתה יכול לקבל החלטות שמבוססות על ידע ולהתרחק מסמים.

הפנה אחרים לאתר זה.

לחץ כאן כדי להזמין ללא תשלום את החוברת 'האמת על סמים סינתטיים'.
כדי לראות את הסימוכין שמופיעים בחוברת 'האמת על סמים סינתטיים' לחץ כאן.