מצעד יום קנדה מפרסם את האמת

'עולם נקי מסמים' מצטרף למצעד יום קנדה בקיימברידג', ומחלק את חוברות 'האמת על סמים' לאורך הדרך.

'עולם נקי מסמים' קנדה מצטרף למצעד יום קנדה כדי לספר לצעירים את האמת על סמים.

יום קנדה נחגג כל שנה ב-1 ביולי. הוא מנציח את הצטרפות הפרובינציות המקוריות של קנדה לאומה אחת ב-1867.

אבל האומה הריבונית של קנדה נמצאת באמצע משבר סמים ואופיודים משלה, ובעוד שנראה ש-"הפחתת נזק" היא הסיסמה של אלה שנאבקים בו, ׳עולם נקי מסמים' קנדה מתמקד בהפחתת הביקוש. האסטרטגיה שלהם היא ללמד בני נוער את האמת על מהם סמים ואיך הם מזיקים למשתמש כדי שהם יוכלו להחליט בעצמם לעולם אפילו לא לנסות לקחת אותם.

זאת הסיבה שמצעד יום קנדה, ידידותי למשפחה ומלא בילדים, היה מקום מושלם להעביר את המסר, במיוחד בקיימברידג׳.

במרחק של שעה נסיעה מטורונטו – העיר הגדולה ביותר בקנדה – בעיר קיימברידג׳ יותר אנשים מתו ממנת יתר לנפש מאשר בערים הסמוכות קיטצ׳נר וווטרלו.

לפיכך, במצעד יום קנדה בקיימברידג׳, 15 מתנדבי DFW הצטרפו עם באנר שאמר: "האמת על סמים: מה שאתם לא יודעים יכול להרוג אתכם". הם צעדו עם ארגונים הומניטריים אחרים ועם משפחות כשהם עברו במצעד ברחובות קיימברידג'. במשך כל אותו זמן, הם חילקו חוברות של 'האמת על סמים' ליותר מ-7,000 משתתפים, ובמיוחד לבני נוער. אחרי המצעד, DFW הציב ביתן עם חומרים נוספים לתושבים ובית מתנפח וברביקיו למשפחות כדי לחגוג את היום בצורה הולמת.


אנחנו באמת רוצים לשמוע ממך

הנה מה שקציני משאבים בבתי-ספר, שאחראיים לבטיחות ולהפחתת הפשע, רוצים לומר על 'האמת על סמים'.

קצין משאבים בבית-ספר, קליפורניה

לאנשים נמאס לשמוע אותי מדבר! המשפט האהוב עליי, ומשפט שאני משתמש בו כל הזמן, זה: "אף אחד לא אומר 'כשאהיה גדול אני רוצה להיות מכור לסמים'." אלה החומרים המושלמים לתת להם.

קצין משאבים בבית-ספר, אריזונה

אני יכול לתת את החומרים לילדים, להורים ולמורים, וזה משהו שאין לאף אחד אחר כמשאב. תמיד יש לנו את החומרים שלכם איתנו. עשיתם את המחקר וזה מופיע בחומרים. ברגע שקיבלנו את החומרים שלכם, אנחנו לא מוכנים להשתמש בשום דבר אחר.

קצין משאבים בבית-ספר, ארקנסו

התוצאה החשובה ביותר שאני רואה מהשימוש בתוכנית הזאת היא שהיא פותחת ילדים לממשות על למה הם לא צריכים להשתמש בסמים. זה לא רק אומר להם מה יכול לקרות אם הם יבחרו ללכת במורד הנתיב של השימוש בסמים. התלמידים מקבלים את המידע בצורת עובדות ושומעים אותו ממכורים שנגמלו. זה הופך את זה לדבר הרבה יותר קל לגרום לכיתה להיות מעורבת בשיעור מאשר לנסות להתחיל מאפס.

קצין ביטחון בבית-ספר, טקסס

החומרים עוזרים כי ניתן בקלות לחלק אותם באירועי הגעה לקהילה בבתי-ספר, בכנסיות וכו'. זה עוזר לקהילה שלנו כי זה מלמד ומיידע אותם על הסכנות של סמים.

קצין ביטחון בבית-ספר, נבדה

אני מאמין שיכולתי לעזור לכמה ילדים לעשות בחירות טובות יותר ולא לפנות לסמים. יש כל-כך הרבה מהילדים שיצרתי איתם קשר שלא היה להם שום מושג לגבי האמת על סמים ועכשיו הם מבינים את הסכנות.


עובדות

ילדים על סמים

המטרה של ׳עולם נקי מסמים' היא להגיע לילדים לפני שהסמים מגיעים, והנה הסיבה למה:

11%

מצריכת כל האלכוהול

בארצות-הברית נעשית על-ידי צעירים בגילאי 12 עד 20

35%

מהתלמידים

באיחוד האירופי מעורבים בפרקי זמן של שתייה כבדה במשך חודש אחד

35.1%

מתלמידי י"ב

באמריקה עישנו חשיש בשנה האחרונה

13%

מהאנשים

שמתחילים לעשן חשיש כבני נוער נעשים תלויים בו

50%

מבני העשרה

פחות נוטים להשתמש בסמים כאשר הם לומדים על סמים מהוריהם מאשר אלה שלא


הצל חיים צעירים

תמוך ב-'מוסד לעולם נקי מסמים', ועזור להגן על חייהם של צעירים מההשפעות ההרסניות של סמים. התרומות שלך מאפשרות לנו לתת את החומרים החינוכיים שלנו ללא תשלום לבתי-ספר, לארגוני נוער ולקבוצות ואנשים אחרים. התמיכה שלך עוזרת להביא לאנשים את העובדות הנחוצות להם כדי לחיות חיים בריאים ונקיים מסמים.