מפקד משטרה משבח את
התוכנית 'האמת על סמים'

כמפקד המשטרה של באביט, מינסוטה, וכחובש רפואי וגם כבאי, צ'אד לואוון הציל חיים. הוא אחד מאותם קציני משטרת באביט שקיבלו ציון לשבח על הצלת חיים. בתפקידו הכפול כמפקד המשטרה וראש אגף החינוך בנושא סמים של המחלקה, הוא אומר שעכשיו הוא מציל חיים באמצעות התוכנית 'האמת על סמים' של 'המוסד לעולם נקי מסמים'. הדברים הבאים הם ציטוט מתוך מכתב שהוא כתב למוסד.

"אף אחד לא מבין טוב יותר את ההשפעה החיובית של תוכנית חינוך רצינית בנושא סמים מאשר סוכנויות אכיפת החוק, אבל לרוע המזל הרבה מהמחלקות נאלצות לבזבז את המשאבים שלהן על מלחמה בפשעים שקשורים לסמים במקום על חינוך בנושא סמים או מניעת השימוש בהם.

חיפוש פשוט באינטרנט לפני שש שנים הוביל אותי אל 'המוסד לעולם נקי מסמים'. רציתי לראות איזה עוד תוכניות לחינוך בנושא סמים היו קיימות והרגשתי כאילו זכיתי בכל הקופה. מה שמצאתי היו תשובות לרוב השאלות שהתלמידים שלי שאלו בדרך כלל. תוכנית 'האמת על סמים' סיפקה עלונים מפורטים על הסמים השכיחים ביותר שנמצאים בשימוש ונתנה למחנכים כמוני את החומרים הדרושים כדי להפוך להיות המומחים בכיתה, כפי שמצפים מאיתנו שנהיה.

סרטי הווידיאו הוכיחו את עצמם ככלי לימודי מעולה בכיתה שלי. הם באמת עושים עבודה טובה בלתפוס את תשומת הלב של הקהל ולרתק אותה. העלונים על הסמים כתובים היטב ומנוסחים בצורה מכובדת. הם גם מאפשרים לתוכנית להמשיך מחוץ לחדר הכיתה ואל תוך הקהילות שבהן אפשר להגיע למספר גדול יותר של אנשים.

'המוסד לעולם נקי מסמים' עשה עבודה נפלאה ביצירת מידע כתוב על סמים לבני כל הגילאים. בשילוב עם סרטים עדכניים שמדברים גם לצעירים וגם למבוגרים, התוכנית הזאת בנויה בצורה מעולה ומרימה את הסטנדרט של חינוך בנושא סמים לרמה הגבוהה ביותר. אף תוכנית אחרת של חינוך בנושא סמים שקיימת היום אפילו לא קרובה להציע את מה ש-'המוסד לעולם נקי מסמים' יצר".

– מפקד משטרת באביט, מינסוטה ארה"ב


המספרים מדברים

לאתר האינטרנט » drugfreeworld.org יש יותר מ-12 מיליון מבקרים בשנה, מה שהופך אותו לאחד מאתרי החינוך בנושא סמים ומניעתם הנצפים ביותר.

החינוך של 'האמת על סמים' בבתי-ספר

סלובקיה הרצאות ל-120,799 תלמידים ב-2,663 בתי-ספר
ונצואלה הרצאות ל-450,000 תלמידים ב-1,346 בתי-ספר
טייוואן הרצאות ל-307,965 תלמידים ב-921 בתי-ספר


חינוך אפקטיבי בנושא סמים מציל חיים

תמוך ב-'מוסד לעולם נקי מסמים', ועזור להגן על חייהם של צעירים מההשפעות ההרסניות של סמים. התרומות שלך מאפשרות לנו לתת את החומרים החינוכיים שלנו ללא תשלום לבתי-ספר, ארגוני נוער וקבוצות ואנשים אחרים. התמיכה הנדיבה שלך עוזרת לחזק אנשים בעזרת העובדות שהם צריכים כדי לחיות חיים בריאים ללא סמים.