אופנוענים מראים שלחיות ללא סמים זה מגניב

יותר מ-70 רוכבי אופנועים על אופנועים מכל סוג הצטרפו לכינוס האופנועים של 'אמור לא לסמים' כדי לקדם חיים נקיים מסמים לתושבי ברגמו, איטליה.

רוכבי אופנועים נפגשים בצפון איטליה לכינוס האופנועים הראשון של 'אמור לא לסמים'.

'עולם נקי מסמים' איטליה ערך את כינוס האופנועים הראשון של 'אמור לא לסמים', כשהוא מפגיש חסידי אופנועים מכל רחבי צפון איטליה בניסיון לקדם חיים נקיים מסמים. הכינוס נערך בברגמו, עיר אלפינית צפונית-מזרחית למילאנו, ומומן בחסות ראשי הערים של העיירות לואר וסרניקו בברגמו והעיירות הסמוכות סולזאנו ואיסאו במחוז ברשה.

74 רוכבי האופנועים התכנסו תחילה בסרניקו, לבושים בגופיות ספורט בצבע ירוק-כחול שקידמו את המסר של חיים נקיים מסמים וסיירו באגם איסאו היפהפה, כשהם מבקרים בכל העיירות נותנות החסות. בכל עיירה קיבלו את פניהם אוהל ודוכן של 'עולם נקי מסמים', שם המקומיים קיבלו חוברות של DFW, ועודדו את כולם לחתום על ההתחייבות לחיות חיים נקיים מסמים.

בסוף הכינוס, בכפר Clusane d’Iseo, הוענקו תעודות הוקרה למשתתפים חשובים. נקודות מדיה רבות, כולל Teleboario TV והעיתון L’Eco di Bergamo, הפיצו הלאה את המסר לחיות ללא סמים. כש-19 אחוז מהבוגרים הצעירים באיטליה השתמשו בקנאביס בשנה האחרונה וכשקוקאין הוא הסם הפופולארי הבא, המסר של חיים ללא סמים לא היה יכול להיות יותר רלוונטי.

רוכבי האופנועים האלה הוכיחו למקומיים ולנוער שאיתם הם יצרו מגע שהצורך במהירות מסופק בצורה טובה יותר כשאתה פיכח ונקי מסמים.


אנחנו באמת רוצים לשמוע ממך

ספורטאי עילית רבים מקימים מוסדות משלהם כדי לעזור לספורטאים צעירים לנהל חיים פרודוקטיביים בריאים. 'עולם נקי מסמים' הוכיח שוב ושוב שהוא בן לוויה מושלם.

דירקטור, איגוד נשות הכדורסל הלאומי

"התוכנית 'עולם נקי מסמים' שלכם היא מלהיבה. אנחנו עושים הרבה עבודה קהילתית ומחפשים שותפים כמוכם. אנחנו עובדים בכמה איזורי בתי-ספר, והייתי רוצה שתשלחו מישהו שילמד את המרצים שלנו שמעבירים את התוכנית איך להשתמש בה כדי שהם יוכלו להתחיל".

איש היכל התהילה של הכדורסל ומאמן כדורסל

"אני מאוד מתעניין ב-׳עולם נקי מסמים', ואני רוצה להשתמש בתוכנית שלכם. בבקשה הודיעו לי איך אוכל לעזור ולהכניס לשימוש את החומרים האלה".

סוכן ספורט

"זה משהו שהייתי באמת יכול לעמוד מאחוריו. בבקשה תנו לי כמה חבילות חינוך כי יש לי לקוחות שאני רוצה לתת להם אותן".

שחקן ליגת הפוטבול הלאומית

"אחי ואני הקמנו תוכנית ספורט לילדים שהתחלנו אותה כשהיינו בגיל העשרה. גדלתי עכשיו מאוד ויש לי רשימת ממתינים להתקבל. אני רוצה להשתמש בחומרים של 'עולם נקי מסמים' במחנה הקרוב".

שחקן ליגת הפוטבול הלאומית בדימוס

"אני עוזר למנהל בבית-ספר תיכון, ואני רוצה עשר חבילות חינוך עבור תוכנית החינוך על סמים שלנו עבור כל התלמידים שלנו".

איש היכל התהילה של ההוקי

"אני רוצה את חבילת החינוך ו-200 חוברות של 'האמת על שימוש לרעה בתרופות מרשם' כי אני מדבר עם בני נוער כל הזמן, וגלולות נגד כאבים הן הבעיה הגדולה ביותר שאני רואה".

אולסטאר של המייג'ור ליג בייסבול בדימוס

"אני אחד מאותם אנשים שעברו את זה בחיים. היו לי בעיות אלכוהול בעבר. בבקשה שלחו לי את כל המידע על החומרים שלכם. אני רוצה להיות מעורב בזה".


עובדות

שימוש בסמים וספורטאים

סמים – החל מסמי רחוב ועד לסטרואידים ומשככי כאבים ואלכוהול – הורסים את הספורטאים שלנו.

67

אחוזים

מהמתחרים בהרמת משקולות השתמשו בסטרואידים אנאבוליים במהלך הקריירה שלהם

52

אחוזים

משחקני הפוטבול ששיחקו בצורה מקצועית בארה"ב משתמשים באופיואידים בשלב מסוים בקריירה שלהם

71

אחוזים

מאותם ספורטאים מקצועיים שמשתמשים באופיואידים מודים שהם עושים בהם שימוש לרעה

28

אחוזים

מהספורטאים בקולג' השתמשו בקנאביס בשנה האחרונה

207

מיליון

מרשמי תרופות נכתבו עבור משככי כאבים אופיואידיים בשנה אחת, שזו עלייה מ-76 המיליון לפני 8 שנים


הצל את חייהם של צעירים

תמוך ב-'מוסד לעולם נקי מסמים', ועזור להגן על חייהם של צעירים מההשפעות ההרסניות של סמים. התרומות שלך מאפשרות לנו לתת את החומרים החינוכיים שלנו ללא תשלום לבתי-ספר, לארגוני נוער ולקבוצות ואנשים אחרים. התמיכה שלך עוזרת להביא לאנשים את העובדות הנחוצות להם כדי לחיות חיים בריאים ונקיים מסמים.