ספורטאים מקצועיים מובילים את הדרך לחיות ללא סמים

(למעלה) DFW במחנה הכדורסל לנוער העילית Smush Parker; (למטה משמאל) ננסי קארטרייט ומייקל קופר מזמינים ילדים להתחייב לחיות ללא סמים; (מימין) ערוץ הטניס מראיין את DFW ב-Desert Smash השנתי ה-14.

ספורטאים אליטיסטים הם אנשים שהצעירים מקשיבים להם, ועכשיו הם משתמשים בכוח הזה כדי לעודד אותם להתחייב להתרחק מסמים.

כשילדים נשאלו בסקר את מי הם מעריצים, הם אמרו דמויות מפורסמות מהספורט בתור השנִיים ברשימה אחרי הוריהם. לכן ספורטאים מקצועיים הם שותפים מושלמים ל-'עולם נקי מסמים'. הם שובים את ליבם ואת ראשם של בני נוער. ויותר מכך, ספורטאים מקצועיים יודעים שפקטור מרכזי בהצלחתם היה העובדה שהם מנהלים חיים בריאים. לפיכך הם רוצים "להעביר את זה הלאה" לדור הבא של ספורטאים שאפתניים, ולרבים מהם יש מוסדות ללא כוונת רווח או מחנות נוער משלהם. כאשר הם מוצאים את החומרים של 'עולם נקי מסמים', זו אהבה ממבט ראשון.

עבור שנת 2018, הכול התחיל בסופרבול 52 של ליגת הפוטבול הלאומית, NFL, שנערך בקור המקפיא של מיניאפוליס, מינסוטה. בעוד שהפטריוטס מניו-אינגלנד נלחמו נגד האיגלס מפילדלפיה, מתנדבי DFW נלחמו בטמפרטורות מקפיאות מתחת לאפס ובשלג הכבד כדי לחלק את חוברות 'האמת על סמים', כשהם מגיעים ליותר מ-220,000 מעריצי פוטבול.

ובפנים, דוכני 'עולם נקי מסמים' הוסיפו חן למסיבות ואירועים רבים שהיו קשורים לסופרבול. זה כלל את אירוע הצדקה של קבוצת הפוטבול Wounded Warrior Amputee והמגזין Entrepreneur ואת אירוע הסלבריטאים ויינר-ספורטס, שבו גארי ויינרצ'אק, ראש ויינר-ספורטס ו-ויינר-מדיה, הזמין חבילת חינוך משלו.

והיתה גם תצוגת האופנה של איגוד נשות שחקני ה-NFL שמחוץ למגרש, שבה נשיאת האיגוד נתנה וידוע ל-DFW בתור נותן החסות הרשמי של האירוע. שקיות המתנה באירוע כללו את סט החוברות של DFW עם כל 14 החוברות, שכל אחת מהן עוסקת בסם אחר, ליותר מ-300 המשתתפים. במסיבת הסופרבול של דרו רוזנהאוס ואז במסיבה של לי שטיינברג, DFW קיבל וידוע מיוחד משטיינברג, שייצג יותר מ-300 ספורטאים מקצועיים ב-41 שנות הקריירה שלו, ו-151 חבילות חינוך של DFW הוזמנו.

ההתעניינות של ספורטאים בחומרים של DFW עבור המוסדות והפעילויות ההומניטריות שלהם היתה כזו גדולה, שהתקבלה הזמנה להשתתף במשחק האולסטאר של ה-NBA (התאחדות הכדורסל הלאומית) במרכז סטייפלז בלוס-אנג'לס, קליפורניה. קבוצה של 70 מתנדבים חילקו יותר מ-30,000 חוברות לאוהדי כדורסל, והוקם דוכן באולם אגדות האולסטאר, שם 77 שחקני NBA (כאלה שעדיין משחקים או שכבר פרשו) ומאמנים הזמינו 420 חבילות חינוך.

ספורטאים מקצועיים הם שותפים מושלמים ל-'עולם נקי מסמים'. הם שובים את ליבם ואת ראשם של בני נוער.

מטבע הדברים, זה הוביל להזמנה נוספת, הפעם במשחק הטניס למען צדקה Desert Smash השנתי ה-14 שנערך בלה קווינטה, קליפורניה. מארחת המשחק, אגדת הטניס סרינה ויליאמס, ביקרה בדוכן, בעוד ששחקנית הכדורסל לנשים המובילה לשעבר שזכתה ארבע פעמים במדליית זהב באולימפיאדה ליסה לסלי העלתה פוסט עם וידיאו בדף הפייסבוק שלה שקידם את החומרים של DFW. דבר הוביל לדבר, וכדי להגיע לא רק לשחקני NFL בהווה ובעבר אלא לשחקני NFL לעתיד, דוכן DFW הוקם באירוע הגיוסים של ה-NFL בדאלאס, טקסס. לאחר שהתוכנית נגד סמים של DFW הוצגה בפניהם, מגויסי NFL הזמינו 38 חבילות חינוך.

אירועים אלו הם רק דוגמאות בולטות לשנה של אירועים ופעילויות ספורט מקצועי ללא הפסק. אבל במה כל זה מסתכם? הגעה לבני נוער.

בתור דוגמה אחת, מייקל קופר, אגדת הלייקרס של לוס-אנג'לס והמאמן שלהם, אחרי שמצא את DFW באירוע, אימץ את הקמפיין למחנה האימונים השנתי שלו עם 60 ילדים, שבו הצטרפה אליו ננסי קארטרייט, המדבבת של בארט סימפסון. ביחד הם העבירו הרצאה של 'האמת על סמים' לספורטאים צעירים שאפתנים וגרמו להם להתחייב לחיות חיים נקיים מסמים.


הצל את חייהם של צעירים

תמוך ב-'מוסד לעולם נקי מסמים', ועזור להגן על חייהם של צעירים מההשפעות ההרסניות של סמים. התרומות שלך מאפשרות לנו לתת את החומרים החינוכיים שלנו ללא תשלום לבתי-ספר, לארגוני נוער ולקבוצות ואנשים אחרים. התמיכה שלך עוזרת להביא לאנשים את העובדות הנחוצות להם כדי לחיות חיים בריאים ונקיים מסמים.