הפיכת הקיץ לבטוח עבור ילדי פורטלנד

DFW תומך במאמצי משטרת המרחב הצפוני להפוך את פארק הולאדיי למקום בטוח.

הדוכן של 'עולם נקי מסמים' פורטלנד ביום ההשקה של תוכנית הבטיחות של פארק הולאדיי של משטרת המרחב הצפוני.

כשהם מודאגים מכמות שיחות ה-911 לפארק הולאדיי בפורטלנד, אורגון, בקיץ האחרון משטרת המרחב הצפוני עירבה את הקהילה כדי לנקוט פעולה. התוצאה היתה תוכנית הבטיחות של פארק הולאדיי 2019 – שיתוף פעולה בין העיר והקהילה כדי ליצור פעילויות שיהפכו את הפארק למקום בטוח ואת הקיץ למהנה למשפחות מקומיות.

בתור משתף פעולה רשמי בתוכנית הבטיחות, ארגון ה-Scientology פורטלנד צירף את מתנדבי 'עולם נקי מסמים' פורטלנד כדי להציב דוכן בהשקת מיזם הקיץ שנערך בפארק הולאדיי. בזכות החסות של התנועה, DFW פורטלנד היה מסוגל להפוך את חומרי 'האמת על סמים' לזמינים – ללא תשלום לתושבים ולמשטרה כאחד – במטרה לצמצם את הביקוש לסמים כבר מההתחלה על-ידי חינוך בני הנוער לפני שהם פונים לסמים. פחות ביקוש פירושו סוחרי סמים מעטים יותר, וכמובן, פחות פשעים.

גופי אכיפת החוק מודעים מאוד לקשר בין סמים ופשע על בסיס יומי. מניעת השימוש בסמים היא פעילות שכל אחד יכול להיות מעורב בה כדי לעזור לגרום לשינוי בסוגיה הדחופה הזאת בקהילה שלו. לפי משרד האו"ם לסמים ופשע, כל דולר שמושקע במניעת השימוש בסמים יכול לחסוך עד 10 דולר בעלויות מאוחרות יותר.

המטרה של קמפיין ׳האמת על סמים׳ היא להגיע לבני נוער עם מידע עובדתי על מהם סמים ומה הם עושים כדי שהם יוכלו לעשות החלטות בנושא מתוך דטרמיניזם-עצמי.


אנחנו באמת רוצים לשמוע ממך

קציני אכיפת החוק יודעים שלבני נוער שלמדו על סמים יש סבירות נמוכה יותר להפוך למכורים בעתיד ולפנות לפשע.

שוטר, ארקנסו, ארה"ב

"ההשפעה החשובה ביותר שאני רואה מהשימוש בתוכנית הזאת היתה להראות לילדים למה הם לא צריכים להשתמש בסמים. היא לא אומרת להם 'רק תגידו לא'. היא מתארת מה יכול לקרות אם הם בוחרים ללכת בנתיב הזה. החומרים עושים את זה הרבה יותר קל להתמקד במעורבות הכיתה בשיעור מאשר לנסות להתחיל את הנושא הזה מאפס".

מפקד משטרה, ארה"ב

"החומרים האלה מספקים מגוון רחב של מידע על סמים ספציפיים שאנחנו רואים בקהילה שלנו. השוטרים שלי יכלו להבין את הקורס במהירות כדי להעביר אותו בקלות, ואנחנו משתמשים בו עם כיתות ח' וט' כאשר הם נכנסים לתיכון".

איש אכיפת החוק, ברזיל

"החומרים שלכם הם משאבים כדי לטפל בבעיה המאוד מסוכנת הזאת. שמתי לב שהתלמידים מאוד התעניינו בחומרים ובמידע. כשלוקחים בחשבון שהקהילה שאני עובד בה היא מאוד נזקקת, ומשפחות רבות מפיקות תועלת מהמכירה של סמים, החומר הזה מראה לילדים את הסכנה האמיתית של סמים. העבודה שלי עם התוכנית שלכם מאוד מספקת כי אני מאמין שתמיד אפשר לשנות את כיוון חייו של אדם עם המידע הנכון".

שוטר, קניה

"החומרים עושים את זה קל לחסל את השימוש בחומרים ממכרים. הם מאפשרים לי לעזור לקהילה להבין את ההשפעות של סמים. החומרים האלה הם הפתרון לשים קץ לבעיות סמים באיזור שלי".

שוטר, דרום-אפריקה

"אני מרגיש כמו מקצוען כשאני משתמש בחומרים האלה. אני מסוגל להעלות את המודעות וללמד אנשים על איך סמים ישפיעו על חייהם. החוברות מאוד פופולאריות בקרב מורים והורים כאחד".


עובדות

פשיעה שקשורה לסמים

העובדה שפשע ושימוש בסמים קשורים זה לזה אינה שנויה במחלוקת. הנה הסטטיסטיקות של ארה"ב כדוגמה אחת:

הסם

מס' 1

שנמצא בגופם של אלה שנעצרו בגלל פשעים היה מריחואנה

1 טריליון

דולרים

זו ההשפעה הכלכלית המשוערת בארה"ב של שימוש בסמים לא חוקיים בשנה אחת

18

אחוזים

מהאסירים בכלא הפדראלי בארה"ב הלכו לכלא בגלל פשע שהם ביצעו כדי להשיג סמים

כל

53

דקות

מישהו מת בתאונת דרכים שקשורה לאלכוהול

63

אחוזים

מאלה שנעצרו היו עם סם אחד לפחות בגופם בזמן המעצר


הצל את חייהם של צעירים

תמוך ב-'מוסד לעולם נקי מסמים', ועזור להגן על חייהם של צעירים מההשפעות ההרסניות של סמים. התרומות שלך מאפשרות לנו לתת את החומרים החינוכיים שלנו ללא תשלום לבתי-ספר, לארגוני נוער ולקבוצות ואנשים אחרים. תמיכתך עוזרת להביא לאנשים את העובדות הנחוצות להם כדי לחיות חיים בריאים ונקיים מסמים.