התאחדות ההורים והמורים מקבלת עזרה כדי להשיג את שליחותם

נציגים של התאחדות ההורים והמורים מכל רחבי ארה"ב התוודעו לחומרי 'האמת על סמים' בתערוכה השנתית שלהם.

התאחדות ההורים והמורים עובדת כדי לתת לילדים עתיד בהיר יותר ו-'עולם נקי מסמים' נותן להם דחיפה.

השנה, 'עולם נקי מסמים הבינלאומי' השתתף בגאווה בכינוס ובתערוכה של התאחדות ההורים והמורים בקולומבוס, אוהיו, בסוף יוני. התאחדות ההורים והמורים, PTA, היא ארגון של הורים, מורים וצוות שנועד להקל על השתתפות ההורים בבתי-הספר. ה-PTA הארצי באמריקה הוא אחד מארגוני ההתנדבות הגדולים ביותר והוותיקים ביותר שפועלים אך ורק למען ילדים ובני נוער. הוא הוקם לראשונה בפברואר 1897, במקור בתור הקונגרס הארצי של אימהות.

שליחות ה-PTA, כפי שמוצהר באתר שלהם, היא "להפוך את הפוטנציאל של כל ילד למציאות על-ידי מעורבות והעצמת משפחות וקהילות להיאבק למען כל הילדים". חומרי 'האמת על סמים' לא יכלו להיות כלי מושלם יותר כדי לסייע בהשגת השאיפה הזאת, כי סמים מערערים כל היבט של הצלחתה.

חברי ה-PTA שהשתתפו בתערוכה השנה ייצגו יותר מארבעה מיליון הורים, מורים, סבים וסבתות, מטפלים, הורי אומנה ומבוגרים אכפתיים אחרים ברחבי ארה״ב. DFW הציג את החומרים השונים שהוא מציע, כולל הסדרה של 14 החוברות על הסמים הנפוצים ביותר, ערכת החינוך של 'האמת על סמים', הסרט התיעודי 'אנשים אמיתיים, סיפורים אמיתיים' ו-17 תשדירי השירות של "הם אמרו/הם שיקרו".

עם יותר מ-150 חברי PTA – כולל כמה נשיאי PTA של מדינות שונות – שלקחו הביתה חבילות חינוך שלמות של 'האמת על סמים', היה ברור שהחומרים משתלבים יפה בעבודתם. חברים שהתעניינו בחומרים כללו את אלה מאילינוי וקנטאקי שביקשו אותם לצורך יישום ברחבי המדינה, ואת נציג ה-PTA האירופי שעובד עם אקדמיות של צבא ארה"ב מעבר לים.

עם המחקר שמראה שהשימוש בסמים מתחיל לעתים קרובות בשנות העשרה המוקדמות ולפעמים אפילו לפני שנות העשרה, אין פלא שהחומרים החינוכיים של DFW על סמים הם כל-כך פופולאריים אצל הורים ומורים. היבט אחד של הסיטואציה הוא שעד שהם מגיעים לשנתם האחרונה בתיכון, כמעט 70 אחוז מתלמידי התיכון כבר ניסו אלכוהול, מחציתם לקחו סם לא חוקי ו-20 אחוז השתמשו בתרופות במרשם למטרה לא רפואית.

זה היה ממש ממשי לחברה ב-PTA אטלנטה, ג'ורג'יה, שהיא גם מורה בתוכנית 'הנחתים הצעירים'. היא ביקרה בדוכן ואמרה שהיא כבר השתמשה בעבר במשאבים של DFW אונליין וסיפרה איזו השפעה היתה לזה על התלמידים שלה. היא גם מספקת לתלמידים שלה עותקים של חוברות DFW, כדי שיהיה להם משהו לקחת הביתה שיזכיר להם מה הם למדו בכיתה. היא אהבה את העובדה שהחוברות היו "מבוססות על עובדות וקלות לשימוש".

עם המחקר שמראה שהשימוש בסמים מתחיל לעתים קרובות בשנות העשרה המוקדמות ולפעמים אפילו לפני שנות העשרה, אין פלא שהחומרים החינוכיים של DFW על סמים הם כל-כך פופולאריים אצל הורים ומורים.

מבקרת נוספת בדוכן, נשיאת ה-PTA בג׳ורג׳יה, השתמשה בחומרים ואוהבת את המשאבים האלה. היא פועלת כדי להשיג יותר מעורבות מבתי-ספר ומאיזורים חינוכיים לגבי הקשר בין סחר בבני אדם לבין כנופיות עם סמים. היא מתייחסת לחינוך על סמים בתור פתרון חשוב לכך.

נשיאת ה-PTA באלסקה קיבלה את חומרי 'האמת על סמים' בשנה שעברה, אבל רעידת אדמה קשה בנובמבר 2018 ניתקה את הגישה שלה אליהם. לכן היא שמחה מאוד להצליח לקבל חבילה חדשה והיא רוצה בסופו של דבר ליישם את התוכנית ברחבי המדינה.

יושבת-ראש המדיניות ב-PTA מרילנד הכירה גם היא את תוכנית 'עולם נקי מסמים' ומיד הזמינה חומרים נוספים מ-DFW ליישום.

מחנכים יכולים להשיג בקלות עותק של חבילת החינוך של 'האמת על סמים' ב-notodrugs.co.il/educator.


הצל חיים מסמים

תמוך ב-'מוסד לעולם נקי מסמים', ועזור להגן על חייהם של צעירים מההשפעות ההרסניות של סמים. התרומות שלך מאפשרות לנו לתת את החומרים החינוכיים שלנו ללא תשלום לבתי-ספר, לארגוני נוער ולקבוצות ואנשים אחרים. תמיכתך עוזרת להביא לאנשים את העובדות הנחוצות להם כדי לחיות חיים בריאים ונקיים מסמים.