מחוז שלבי מקבל את האמת על סמים

ג'אן קורבט (למעלה מימין) הביאה את 'האמת על סמים' ל-'קואליציה נקייה מסמים' של מחוז שלבי (תמונה ראשית) והם הגיעו ליותר מ-5,000 צעירים עם החומרים.

כאשר ג'אן קורבט הגיעה לגיל הפנסיה, היא מצאה את האהבה האמיתית שלה – להגן על צעירים מההרס של שימוש בסמים ואלכוהול.

מחוז שלבי באלבמה הוא כמו מחוזות אחרים ברחבי המדינה מהבחינה שאנחנו נלחמים נגד שימוש בסמים והתמכרות לסמים, ויותר מדי ילדים מתים", אומרת ג'אן קורבט, המתאמת של ה-'קואליציה נקייה מסמים' של מחוז שלבי.

כשהיא היתה ילדה היא ראתה את ההשפעות המזיקות של אלכוהוליזם על המשפחה שלה. כשהיא יצאה לפנסיה אחרי 31 שנות הוראה, היא החליטה להתמסר למניעת שימוש בסמים במשרה מלאה.

"אני לא יכולה לשבת בבית", היא אומרת. "התשוקה שלי היא לעזור לילדים אחרים לא לעבור את מה שאני עברתי".

בעוד ששיעור המשתמשים בסמים בשֶלבּי נשאר יציב, ההבנה של הנוער לגבי הנזק מאלכוהול וממריחואנה התדרדרה, מה שמוסיף דחיפות למאמצים ללמד אותם על הסמים האלה וגם על סמים פופולאריים אחרים: הרואין, סמים סינתטיים, תרופות מרשם וקראטום.

בינתיים, הקואליציה שלהם הגיעה ליותר מ-235,000 איש עם מצגות בבתי-ספר, ועידות של הורים, שיעורי בריאות, שיעורים של עזרה לקהילה, מדיה חברתית, אירועים קהילתיים ואירועים של הכנסייה. במהלך קמפיין של 'שבוע סרט אדום' – השבוע באוקטובר שמוקדש למניעת שימוש בסמים בארה"ב – הם העבירו מצגות ב-16 בתי-ספר, לימדו 14,300 תלמידים וחילקו 18,690 פריטים חינוכיים.

"התלמידים מאמינים שהסמים האלה לא מזיקים. אבל כשאנחנו יכולים ללמד אותם את ההשפעות המזיקות של הסמים האלה, אנחנו משיגים משהו משמעותי".

קוברט הציגה לקואליציה שלה, ודרכה למחוז שלבי, את 'האמת על סמים'. "מחוז שלבי אוהב את העֶרכה כי המשאבים מושלמים ללמד ילדים את העובדות על הסמים האלה! התלמידים מאמינים שהסמים האלה לא מזיקים. אבל כשאנחנו יכולים ללמד אותם את ההשפעות המזיקות של הסמים האלה, אנחנו משיגים משהו משמעותי".

המסירות החרוצה שלה לבני הנוער לא נעלמה מעיני האנשים. עוזר התובע המחוזי של המחוז הגיש לה לאחרונה מגן עבור "מסירות חסרת אנוכיות למשפחות של מחוז שלבי".

קורבט הופתעה. "אני עובדת קשה מאוד ולא מצפה לשום הכרה. אני להוטה מאוד ליצור השפעה חיובית".


עובדות

לעבוד ביחד
יצירת עולם נקי מסמים דורשת את ההשתתפות של כולם.

6,000

אנשים וגופים

החלו לעבוד בשיתוף עם 'עולם נקי מסמים' כדי ללמד צעירים.

1,200

מחלקות
משטרה

משתמשות בתוכנית החינוך של 'האמת על סמים'.

190

ארצות/
טריטוריות

עם בתי-ספר שמלמדים את החומרים של 'האמת על סמים' לצעירים.

3 מיליון

תלמידים

מיותר מ-38,400 בתי-ספר למדו את 'האמת על סמים'.

22

שפות

שהחומרים של 'האמת על סמים' תורגמו אליהן.


תרום

תמוך ב-'מוסד לעולם נקי מסמים', ועזור להגן על חייהם של צעירים מההשפעות ההרסניות של סמים. התרומות שלך מאפשרות לנו לתת את החומרים החינוכיים שלנו ללא תשלום לבתי-ספר, לארגוני נוער ולקבוצות ואנשים אחרים. התמיכה שלך עוזרת להביא לאנשים את העובדות הנחוצות להם כדי לחיות חיים בריאים ונקיים מסמים.