מורים ממדינת מקסיקו מקבלים את הכלים כדי ללמד את האמת על סמים

מחנכים ממדינת מקסיקו לומדים את חבילת החינוך של 'עולם נקי מסמים' ומיד חוזרים לכיתותיהם ומתחילים להעביר את התוכנית.

3,000 מורים ממדינת מקסיקו לומדים את תוכנית הלימודים של 'האמת על סמים', ומיד מתחילים להשתמש בה כדי לתת לתלמידיהם את הכלים לחיות חיים נקיים מסמים.

מדינת מקסיקו, אחת מ-32 המדינות של האומה, היא המדינה עם צפיפות האוכלוסין הגדולה ביותר. המדינה, כמו גם האומה כולה, נפלו קורבן לקרטלי סמים ולפשעיהם הנלווים. יותר מ-200,000 איש נהרגו או נעלמו מאז שממשלת מקסיקו הכריזה מלחמה על הפשע המאורגן ב-2006.

והילדים הם אלה שנלכדים באש הצולבת. כמו שהנציג המיוחד של האו"ם לדיווח על זכויות מולדות מגדיר זאת: "באיזורים שמושפעים מפשע מאורגן וייצור וסחר בסמים, הברירה היחידה שנותרת לצעירים היא להצטרף לקבוצות האלה או לעבור עינויים, להיעלם או להיהרג".

חינוך הוא המפתח לשינוי הגל הגואה של אלימות וסמים שמטביע את הצעירים במדינה הזאת. נשיא 'עולם נקי מסמים' מקסיקו סלומון דאבה ואישתו לוסי יודעים זאת, ולכן התחילו לפעול כדי להגיע לכל הצעירים, והתחילו עם מדינת מקסיקו. במרץ 2017, הם נפגשו עם מחלקת החינוך של מדינת מקסיקו ונתנו להם הסברה על 'האמת על סמים'.

פקידי הממשל לנושא החינוך ראו את ערך החומרים והתחילו אסטרטגיה להעביר את התוכנית של 'האמת על סמים' בכל בתי-הספר העל-יסודיים במדינה.

פקידי הממשל לנושא החינוך ראו את ערך החומרים והתחילו אסטרטגיה להעביר את התוכנית 'האמת על סמים' בכל בתי-הספר העל יסודיים במדינה.

בספטמבר 2017, 3,000 מורים עברו הכשרה איך להעביר את החומרים ומיד חזרו לבתי-הספר שלהם כדי להתחיל ללמד יותר מ-500,000 תלמידים. הם גם הכשירו מנהלי בתי-ספר, מפקחים ופקידי ממשל במשרד החינוך, כדי שהם בתורם יוכלו להכשיר מורים נוספים.

התגובה מהמורים היתה נלהבת, כולל "כלי הנשק היעיל ביותר נגד סמים הוא חינוך. תודה על העבודה העצומה שלכם!"

התלמידים קיבלו הבנות משלהם, כמו תלמיד אחד שציין: "אפילו כאשר הבעיות קשות, אתה צריך לפתור אותן ולא להשתמש בסמים שאתה חושב שהם יעזרו אבל זה רק מחמיר את המצב". תלמידה אחרת סיכמה את זה במילים: "אין שום סיבה לקחת סמים. כשתרצה להפסיק לקחת סמים, זה כבר יהיה מאוחר מדי! פקח את העיניים ואל תעשה את זה. תיהנה מהחיים שלך במלואם".


עובדות

למען עולם נקי מסמים

אנחנו מגיעים לאנשים ברחבי העולם עם המסר של חיים נקיים מסמים. הנה הסטטיסטיקות.

67,871

הזמנות

של חומרי 'האמת על סמים׳ בשנה האחרונה בלבד

191

מדינות וטריטוריות

שמשתמשים בהן בחומרי 'עולם נקי מסמים'

15

מיליון

חוברות 'האמת על סמים' חולקו השנה

20

מיליון

מבקרים באתר DrugFreeWorld.org בתקופה של שנה אחת

8,360

אירועים

התקיימו ברחבי העולם השנה כדי ללמד את הציבור את האמת על סמים


להציל את חייהם של בני הנוער

תמוך ב-'מוסד לעולם נקי מסמים', ועזור להגן על חייהם של צעירים מההשפעות ההרסניות של סמים. התרומות שלך מאפשרות לנו לתת את החומרים החינוכיים שלנו ללא תשלום לבתי-ספר, לארגוני נוער ולקבוצות ואנשים אחרים. התמיכה שלך עוזרת להביא לאנשים את העובדות הנחוצות להם כדי לחיות חיים בריאים ונקיים מסמים.